1. Безкоштовно
  2. Безкоштовно
  3. Безкоштовно
  4. Безкоштовно
  5. Безкоштовно
  6. Безкоштовно
  7. Безкоштовно
  8. Безкоштовно
  9. Безкоштовно
  10. Безкоштовно
  11. Безкоштовно
  12. Безкоштовно
  13. Безкоштовно
  14. Безкоштовно
  15. Безкоштовно
  16. Безкоштовно
  17. Безкоштовно
  18. Безкоштовно
  19. Безкоштовно
  20. Безкоштовно
  21. Безкоштовно
  22. Безкоштовно
  23. Безкоштовно
  24. Безкоштовно

     Світло в приміщенні дуже впливає на нас. Правильно підібране та розташоване джерело світла може підкреслити всю красу інтер'єру та зробити простір більш функціональним та зручним.

В даний час на ринку представлений величезний вибір світильників, тому будь-який споживач зможе знайти відповідний для себе варіант. Сучасний світильник може мати різну форму та конструкцію. Він може бути призначений для встановлення у різних приміщеннях. Отже, перед покупкою приладу необхідно визначити його функціональність та потреби, для яких він буде використаний, а також з'ясувати, де краще встановити модель.

При виборі приладу потрібно звертати увагу на його:

  • потужність;
  • клас захисту;
  • світловий потік;

Також не менш важливими є додаткові функції та можливості, наприклад, датчик руху, автоматичне включення/вимикання тощо. Світильник з датчиком руху визначає рух і вмикається, потім самостійно гасне, тим самим допомагаючи економити світло.

 

Загальне поняття

 

  У сучасному уявленні світильник є приладом, що є штучними джерелами світла. Він здатний перерозподіляти світло однієї чи кількох ламп, встановлених усередині корпусу пристрою.

Прилад забезпечує кутову концентрацію світлових потоків. Регульований пристрій За бажання може змінювати напрямок світлових променів. Фактично світло можна спрямовувати в необхідну сторону.

Основне завдання таких приладів - напрям світлових потоків, розсіювання променів з метою освітлення приміщень, локально виділених зон, будівель, прилеглих територій, вулиць, скверів і так далі. Такі пристрої можуть використовуватись:

 

  • як для дому, так і для офісу;
  • з декоративними цілями;
  • як допоміжні пристрої.

Види світильників

 

    У сучасному достатку світлових приладів можна назвати численні різновиди світильників. Розглянемо деякі з них, а саме: люстри, підвісні, накладні стельові та точкові, вбудовані, трекові, настінні та деякі інші – ті, що не увійшли до інших категорій.

Люстри. Стельові люстри – один із найпопулярніших видів освітлення. Вони чудово наголошують на інтер'єрі будь-якого приміщення, а також дозволяють створити потрібну атмосферу для комфортного відпочинку або роботи. Стельові люстри можуть бути виготовлені з різних матеріалів та мати різний дизайн. Деякі стельові люстри можуть виглядати дуже просто, інші мають досить складну конструкцію і можуть виконувати не тільки освітлювальну, але і декоративну функцію. Прилади виробляються:

  • з металу;
  • пластику;
  • полімерів;
  • комбінованих та інших матеріалів.

    Вони пропонуються в різних дизайнерських рішеннях та кольорах. Прилади можуть бути однофазними або трифазними, а також мати різну кількість ламп та проводів.

Підвісні світильники.Таке освітлювальне обладнання відоме під назвою стельові світильники або настінний світильник. Вони є одним з найпопулярніших видів освітлювальних пристроїв для дому та офісу. Моделі мають багато переваг у порівнянні з іншими видами. Вони не вимагають багато місця, тому ідеально підходять для кімнат з обмеженим простором. Також підвісний світильник легко монтується та ремонтується. Вони дозволяють регулювати інтенсивність світла залежно від потреб користувачів.

Накладні світильники загального освітлення.Накладні стельові світильники ідеально підходять для освітлення кухні та ванної кімнати. Ці моделі є накладними стельовими блоками, які можна легко монтувати на стелю. Вони мають вбудований диммер, який дозволяє регулювати яскравість світла. Також є світильник на кухню з датчиком руху, який автоматично вмикає світло при виявленні руху в кімнаті.

Накладні точкові світильники. Серед найпопулярніших моделей накладних точкових світильників можна виділити стельові, настінні моделі. Кожна з них є окремою групою за своїми особливостями та застосуванням. Стельові накладні точкові світильники можуть бути одноважільні та двоважільні. Одноважільні накладні стельові точкові світильники являють собою один з найпопулярніших видів, який має один провід і один ламповий блок. Двоважільні модифікації мають два дроти і два лампові блоки. Це один із найефективніших типів приладів у порівнянні з одноважільних моделей.

Вбудовані точкові світильники (споти). Це вид освітлення, який можна встановити у підвісну стелю або стіну. Точковий світильник у ванну монтується в стелю, сконструйовану з металевих або пластикових ламелей. Зазвичай вбудований точковий спот світильник продають у комплекті з кріпленнями та інструкціями встановлення. В даний час на ринку представлено безліч різних моделей і дизайнів точкових світильників, що вбудовуються. Корпус пристрою «втоплений» у поверхню і не видно погляду.

Трекові світильники. Це найсучасніші системи. Вони монтуються на стіну чи стелю. Основа – міцна металева шина. У неї ховаються дроти, зверху встановлюються освітлювальні прилади. Їх можна пересувати, адаптуючи потоки світла під власні потреби. Система підходить як для дому, так офісу.

Бра. Настінний світильник, він оснащується плафонами (відкритими/закритими). Прилад потрібний для локального освітлення. Зазвичай світильник бра монтується на стіну у спальній біля ліжка.

Торшери. Це варіант локального освітлення. Він не тільки освітлює приміщення і допомагає створити потрібний настрій у кімнаті, додає інтер'єру елегантність, загадковість, створює візуальний комфорт, що обволікає.

Настільні лампи.Використовуються для локального світла. Популярні як в офісах, так і приватних будинках, квартирах.

Декоративне освітлення – вбудоване світлодіодне підсвічування, святкове освітлення, гірлянди. Такі системи використовуються епізодично (наприклад, під час урочистих заходів).

Корисні поради


При монтажі світильників потрібно дотримуватись певних правил, щоб не пошкодити електричні дроти. Тому, перед тим як приступити до встановлення приладів, необхідно дізнатися, яких правил слід дотримуватися:

Світильники повинні бути встановлені так, щоб вони не торкалися проводів електричного кола. Це дуже важливо, оскільки дотик до дротів може спричинити пожежу.

Прилади також повинні бути встановлені правильно, щоб вони не торкалися металевих предметів. Це з тим, що металеві предмети проводять струм, що може спричинити ураження людини електрикою.

Після встановлення пристроїв необхідно перевірити, як вони працюють. Це можна зробити, увімкнувши світло в електричному ланцюзі. Якщо світильник не загоряється, він неправильно встановлений. Роботу доведеться переробляти.

 

Практичне застосування

 

  • Якщо ви хочете заощадити на витраті електрики — використовуйте лед світильники. Вони витрачають до 80% енергії менше.
  • Вбудовані світильники споти виглядають компактно і не захаращують собою простір, підходять для невеликих приміщень, квартир-студій.
  • Для вулиць та вологих приміщень використовуються пристрої з вологозахищеним корпусом.

   

Наша компанія пропонує купити світильник, вибравши потрібну модель серед широкого асортименту високоякісних приладів. У нашому каталозі представлені світлодіодні прилади, вуличний світильник, точкові пристрої, торшери для підлоги, ультрасучасні трекові системи, пристрої для ванних або кухонь. Ми маємо навіть ексклюзивні дизайнерські світильники.

Звертаючись до нашої компанії, ви обов'язково підберете ідеальне рішення для вашої квартири, заміського будинку офісу, інших житлових та нежитлових просторів.