1. Безкоштовно
  2. Безкоштовно
  3. Безкоштовно
  4. Безкоштовно
  5. Безкоштовно
  6. Безкоштовно
  7. Безкоштовно
  8. Безкоштовно
  9. Безкоштовно
  10. Безкоштовно
  11. Безкоштовно
  12. Безкоштовно
  13. Безкоштовно
  14. Безкоштовно
  15. Безкоштовно
  16. Безкоштовно
  17. Безкоштовно
  18. Безкоштовно
  19. Безкоштовно
  20. Безкоштовно
  21. Безкоштовно
  22. Безкоштовно
  23. Безкоштовно
  24. Безкоштовно

        Як декоративне джерело світла використовується магнітний трековий світильник. Він легко монтується як на горизонтальні, так і на вертикальні площини. Кріплення здійснюється за допомогою магніту, що є ключовою особливістю світильника. Це дозволяє регулювати та переміщувати пристрої без необхідності діставати інструменти. Достатньо від'єднати світильник від шинопроводу та встановіть його на інше місце.

        Через величезну різноманітність магнітних систем у багатьох виникають складнощі під час вибору. Далі ми розповімо, які вони бувають і на що звертати увагу при покупці.

Види магнітного освітлення за типом шинопроводу

      Шинопроводом називають металевий провідник, який живить електричний пристрій. Його прокладають у місцях, куди планується встановлювати освітлювальний прилад. Для магнітних систем він виготовляється у вигляді літери «П».

       Магнітні системи типу шини діляться на:

  • вбудовані;
  • накладні;
  • підвісні.

      Також існують універсальні прилади, які дозволяють встановлювати світильники будь-яким способом. Але це рідкість.

 

      Вбудовані

Шини такого типу встановлюються безпосередньо в стелю. Це робить невидимим будь-які елементи кріплення металевої конструкції. Завдяки вбудовуванню магнітний світильник встановлюється врівень з поверхнею. Це особливо актуально для приміщень із невеликою висотою стель.

      Накладні

Такі шини найпростіші та бюджетні з точки зору монтажу. Вони встановлюються прямо на панелі стель, що виключає будь-які роботи з підготовки поверхонь. Накладні шини – це ідеальне рішення для стандартних розмірів кімнат без додаткового рівня. Також провідники таких типів використовуються для облаштування складних, з погляду геометрії, варіантів трекового освітлення.

       Підвісні

Шини цього типу кріпляться до стелі за допомогою тросів. Завдяки унікальному зовнішньому вигляду вони стають повноцінною заміною на підвісні світильники. Найчастіше, підвісні шини встановлюються над барними стійками. Також їх часто використовують для освітлення обідніх столів на кухні.

 

Види магнітного освітлення за типом світильників

Під типом світильників мають на увазі різновид їхньої геометрії. Вони можуть бути:

  • лінійні:
  • поворотні;
  • підвісні.

 Незалежно від варіанта виконання магнітних приладів, всі вони мають один і той же принцип роботи.

 

 

      Лінійні

Такий трековий світильник виконується як відрізок довгастої форми. Як правило, його довжина становить від 10 до 100 см (є виняткові моделі з габаритами до 1,2 м). Подібні прилади добре підходять для організації основного освітлення. Цьому сприяє широкий кут розсіювання до 120 градусів.

     Поворотні

Ці світильники також називають спотами. Вони створюють виключно спрямований світловий потік, який використовується для розміщення та облаштування яскравих акцентів у домашньому інтер'єрі. Ключова особливість поворотних приладів – конструкція похила. Користувач може змінювати її у будь-якому напрямку.

      Підвісні

Такі світильники мають спеціальний трос, який з'єднується безпосередньо із шинопроводом. Трос може бути будь-якої форми та довжини. Найчастіше підвісні прилади використовуються на кухні, для освітлення обідніх столів або бару.

 

Що брати до уваги при виборі

      Крім типу самого світильника звертати увагу потрібно на блок живлення та з'єднувачі.

      Блок живлення (БП) – це трансформатор, що знижує. Він необхідний перетворення електричного струму. Справа в тому, що жодна магнітна трекова система не може працювати від розетки з напругою 220 Вольт. Їм потрібна особлива напруга – 24 Вольт. БП саме займається цим перетворенням.

 


 

      Найчастіше блок живлення не йде в комплекті із трековою системою. Користувачеві потрібно самостійно вибрати перетворюючий пристрій. Для цього необхідно розрахувати потужність усіх освітлювальних приладів, які підключатимуться до нього. Досить просто підсумувати кількість Ват від кожного світильника. Отриманий результат і буде потужністю, яку повинен видавати блок живлення. Проте, настійно рекомендується взяти додатковий запас 15-20%. Наприклад, після складання потужності всіх світильників вийшла сума 70 Ватт. Щоб БП не працював на межі своїх можливостей, виберіть блок потужністю 100 Ватт.

 

      З'єднувачі

Вони використовуються для подовження та зменшення треків, а також для створення складних геометричних фігур зі світильників. Жодна оригінальна магнітна трекова система не обійдеться без використання професійних з'єднувачів. Вони бувають різних видів, залежно від призначення та геометрії шини.

 

Використання в інтер'єрі

       Даний тип приладів застосовується як:

  • основного освітлення;
  • допоміжного освітлення;
  • інструментів для розміщення акцентів.

Для облаштування основного (головного) освітлення використовуються лінійні світильники. Вони мають широкий кут розсіювання, який рівномірно поширює світло по кімнаті.

Для облаштування допоміжного освітлення підійдуть як лінійні, і підвісні прилади. Однак, якщо купуються лінійні, зверніть увагу на їх довжину. Як локальне освітлення підходять виключно короткі лінійні світильники.

Для розміщення акцентів в інтер'єрі ідеально підходять кутові прилади. Вони дозволяють зі скрупульозною точністю налаштувати світловий потік та підкреслити конкретну ділянку декорації.

 

Монтаж

     

Однією з головних переваг магнітних систем є можливість установки на будь-які стельові панелі. Йдеться також і про натяжні конструкції. Єдине, що важливо мати на увазі – трекова система освітлення має бути запланована заздалегідь. Бажано подбати про це до того, як будівельники розпочнуть роботи над натяжною стелею. Інакше доведеться знімати його для прокладання комунікацій у вигляді проводів і закладати конструкцію у зворотному порядку.

Щоб не зіпсувати натяжну стелю, не потрібно купувати дешеві треки. Вони виготовляються з тонкого металу, який легко нагрівається та деформується за найменшого тиску. Ви не тільки ризикуєте погнути конструкцію під час встановлення. Тонкий гарячий метал стане причиною утворення чорноти та жовтизни на стелі.

       Спосіб монтажу треку залежить виключно від типу шинопроводу:

  • Для вбудованих конструкцій готуються спеціальні ніші зі слотами. Їх готують заздалегідь.
  • Накладні шини кріплять безпосередньо до стелі. Це робиться за допомогою стандартних шурупів або заставних.
  • Підвісні конструкції монтуються за допомогою тросів. Вони можуть бути як прямі, і гнучкі.

      Якщо у вас залишилися питання або ви не знаєте, як вибрати трекові світильники під лампу, то зв'яжіться з менеджерами нашого інтернет-магазину. Це можна зробити як через телефон, так і через вікно зворотного зв'язку. Ми не лише надаємо можливість купити систему освітлення, але й надаємо детальну консультацію щодо вибору конкретного товару.